TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Тулбокс для вчителів

Тулбокс - це збірка вправ та матеріалів для формування та оцінки громадянських компетентностей на різних предметах у школі та в рамках позаурочної і позашкільної програми. Всі вправи, викладені у Тулбоксі, розроблені або модифіковані вчителями-практиками, контактна інформація яких міститься у кожному доданому матеріалі. Заохочуємо всіх учителів ділитися своїми розробками з колегами і власноруч додавати матеріали до Тулбоксу, попередньо зареєструвавшись на нашій сторінці.

Європейський центр ім. Вергеланда і Програма "Демократична школа" не несуть відповідальності за якість викладених матеріалів, проте залишають за собою право здійснювати редагування тексту і перевірку відповідності вправ заявленій тематиці.

Фільтр

If / Якщо

Вправа тренує вживання умовних речень (Conditional I). Учні/учениці висловлюють своє ставлення до глобальних проблем людства, розмірковують про вплив людської діяльності на стан екології.

Застосування вправи: На уроці
Повна назва закладу/установи/організації, в якій Ви працюєте: Комунальний заклад «Загальноосвітній навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів „школа - дитячий садок” №6 Козятинської міської ради Вінницької області»
Предмет: Іноземна мова
Тема уроку/години спілкування: Nature and Environment (Природа та довкілля)
Клас: 9
Мета вправи/заняття: Тренувати вживання речень умовного типу в мовленні, висловлювати припущення стосовно наслідків забруднення навколишнього середовища.
Ключова складова громадянської компетентності: Знання та критичне розуміння світу
Додаткова/і складова/і компетентності: Громадянська свідомість
Очікувані результати:

Учень/учениця:

  • висловлює свої переконання, думки, згоду або незгоду;
  • наводить приклади, використовуючи попередньо набуті знання та власний життєвий досвід.
Тривалість вправи: 15 хвилин
Інструкція для проведення вправи:
  1. Надайте можливість кожному/-ій учневі/учениці прокоментувати одну із запропонованих екологічних проблем. Для цього запропонуйте дітям обрати одну із запропонованих карток, на якій описана екологічна проблема сучасності.
  2. Поясніть завдання -  сформувати речення умовного типу, у якому він/вона запропонує спосіб вирішення даної проблеми. Наприклад: “deforestation” – “Іf people reuse and recycle paper, they will not cut so many trees” («вирубка лісів» - «Якщо люди будуть повторно використовувати та переробляти папір, вони не будуть вирубувати так багато дерев»). / Choose a card and comment on the environmental problem using the Conditional I in your sentence. For example: “deforestation” –  If people reuse and recycle paper, they will not cut so many trees.
  3. Проведіть дебрифінг. Запитання для обговорення/ Questions for the discussion:
  • Що є основною причиною виникнення глобальних проблем людства? / What is the main cause of global problems of mankind?
  • Яка глобальна проблема, на твою думку, є найсуттєвішою та чому? What global problem is the biggest issue in your opinion and why?
  • Які кроки особисто ти можеш робити, щоб допомогти захистити довкілля? / What little things can you do to help to protect the environment?
  • Які глобальні проблеми притаманні нашій державі? / What global problems can be revealed in our country?
Підсумок за результатами проведення вправи:

Учні/учениці мають висловлюють свою думку стосовно екологічної ситуації у світі, коментуючи окремі екологічні проблеми; усвідомлюють особисту відповідальність за збереження чистоти та захист довкілля.

Роздаткові матеріали: Завантажити файл...
Використані джерела:

КОМПАС: Посібник з освіти з прав людини за участю молоді

Необхідне обладнання/матеріали, облаштування класу, тощо: Картки із зображенням та описом екологічних проблем сучасності.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot 2024

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда