TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Тулбокс для вчителів

Тулбокс - це збірка вправ та матеріалів для формування та оцінки громадянських компетентностей на різних предметах у школі та в рамках позаурочної і позашкільної програми. Всі вправи, викладені у Тулбоксі, розроблені або модифіковані вчителями-практиками, контактна інформація яких міститься у кожному доданому матеріалі. Заохочуємо всіх учителів ділитися своїми розробками з колегами і власноруч додавати матеріали до Тулбоксу, попередньо зареєструвавшись на нашій сторінці.

Європейський центр ім. Вергеланда і Програма "Демократична школа" не несуть відповідальності за якість викладених матеріалів, проте залишають за собою право здійснювати редагування тексту і перевірку відповідності вправ заявленій тематиці.

Фільтр

Бінго!

Вправа сприяє усвідомленню, що кожна людина є особливою й неповторною, має власну індивідуальність, переконання та світогляд. Учасники/учасниці практикують уміння спиратися на різноманітні знання і досвід інших людей для розуміння власної особистості.

Застосування вправи: На уроці
Повна назва закладу/установи/організації, в якій Ви працюєте: Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №87 Харківської міської ради Харківської області
Предмет: Іноземна мова
Тема уроку/години спілкування: Види дозвілля
Клас: 8
Мета вправи/заняття: Розвинути навички слухання та критичного мислення; розвинути повагу щодо інших людей та їхніх поглядів.
Ключова складова громадянської компетентності: Мовні, комунікативні вміння та багатомовність
Додаткова/і складова/і компетентності: Повага, Вміння слухати та спостерігати
Очікувані результати:

Учень/учениця:

  • запитує та надає інформацію;
  • розпитує з метою роз’яснення та уточнення інформації;
  • висловлює свої враження, почуття та емоції;
  • аргументує свій вибір.
Тривалість вправи: 30 хвилин
Інструкція для проведення вправи:

1.     Роздайте аркуші із запитаннями (Додаток 1) та ручки.

2.     Поясніть, що учні/учениці будуть вільно пересуватися по класу, і кожен/-а учасник/-ця має знайти партнера/-ку і поставити йому/їй одне із запитань. Необхідно записати ключові слова відповіді під відповідним запитанням в аркуші.

3.     Поясніть, що після цього пари розходяться та шукають собі нових партнерів/-ок.

4.     Гра продовжується до тих пір, поки один/-а з учнів/учениць не заповнить таблицю. Хто першим/-ою заповнить таблицю, кричить «Бінго!». Цей/ця учасник/учасниця є переможцем/-ницею.

5.     Запропонуйте учасникам/учасницям сісти і обговорити питання. Назвіть перше запитання та попросіть дітей по черзі поділитися відповіддю, яку вони отримали.

6.     Запишіть ключові слова на фліпчарті. Коли таблиця на фліпчарті готова, переходьте до обговорення. Запитання для обговорення:

  • Did you like this activity? Why? (Чи сподобалась вам вправа? Чим саме?)
  • What activities are the most popular among your classmates? (Які заняття серед учнів/учениць класу є найпоширенішими?)
  • What new and interesting information have you learnt about your classmates? (Що нового та цікавого ви дізналися про своїх однокласників/-ць?)
  • What was surprising for you? (Що вас здивувало?)
  • Do you have common hobbies with your classmates? (Чи є спільні захоплення між вами та вашими однокласниками/-цями?)
  • What activities are not very popular among your classmates? (Які заняття зустрічаються рідко?)
  • What conclusion can we make? (Який висновок можемо зробити?) 
Підсумок за результатами проведення вправи:

Учні/учениці усвідомлюють, що спілкування є важливою складовою нашого життя, воно дає можливість дізнатися про інших та презентувати себе; розуміють, що чоловіки і жінки, незалежно від статі, можуть проводити дозвілля однаково. У результаті вправи учні доходять висновку, що всі вони різні, але у них є багато спільного.

Додаткові матеріали: Завантажити файл...
Роздаткові матеріали: Завантажити файл...
Використані джерела:

КОМПАС: Посібник з освіти з прав людини за участю молоді (вправа «Бінго!», ст. 85-87).

Необхідне обладнання/матеріали, облаштування класу, тощо: Матеріали: по одній копії аркуша із запитаннями і таблицею та по одній ручці на кожну дитину; копія таблиці з запитаннями на папері для фліпчарту та маркери.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot 2024

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда