Щоб допомогти українським педагогам організувати ефективний освітній процес, цікавий і для учнів, і для самих учителів, програма “Демократична школа” пропонує безкоштовний фасилітований онлайн-курс ”Шкільне життя онлайн: як вчити і вчитися із задоволенням”. На ньому ви через практичні заняття у малих групах навчитеся практично застосовувати цікаві й нескладні безкоштовні онлайнові сервіси, а також впроваджувати принципи та цінності НУШ при дистанційному навчанні.
Чому варто прийти на курс?
Щоб знайти відповіді на питання:
- Як навчати онлайн і робити це ефективно?
- Як зробити онлайнові уроки цікавими для учнів?
- Як застосовувати принципи та нововведення НУШ при дистанційному навчанні?
- Як перетворити виклики, які приносить з собою новий навчальний рік, на зрозумілий, налагоджений та цікавий для всіх сторін процес?
Кому буде цікавим навчання?
- учителькам/учителям усіх предметів, які викладають у 5-11 класах закладів загальної середньої освіти;
- особиливо - вчителям/учителькам, які навчають та навчатимуть класи за новим Державним стандартом базової середньої освіти (НУШ);
- консультантам/консультанткам Центрів професійного розвитку педагогічних працівників;
- методисткам/методистам закладів післядипломної педагогічної освіти, які координують викладання базових дисциплін.
Що ми пропонуємо?
Змішаний курс, що складається з навчальних модулів для самостійного опрацювання та онлайн-зустрічей для спільної роботи і рефлексій. Упродовж 7 тижнів ми будемо разом вчитися, як зробити онлайнове навчання цікавішим та ефективнішим.
Курс складається з 7 модулів, під час яких будуть організовані такі активності:
- сім фасилітованих двогодинних онлайн-зустрічей з тренерами/тренерками один раз на тиждень;
- робота в групах;
- швидке опанування потрібного теоретичного матеріалу;
- виконання практичних завдань - створення власних вправ, завдань тощо для використання на уроках;
- проведення спільних рефлексій.
Коли?
Перша зустріч відбудеться: 2, 3 жовтня (17.00-19.00), 4 жовтня (10.00-12.00 та 17.00-19.00) 7 жовтня 11.00 -13.00 2023 року.
Тривалість курсу: 7 тижнів
Де?
Навчальні матеріали розміщені на платформі онлайн-навчання Європейського центру ім. Вергеланда. Доступ до них отримають зареєстровані учасники/учасниці курсів.
Які умови участі?
- Готовність працювати з матеріалами курсу, розміщеними на платформі “Прометеус” (доступ до матеріалів - безкоштовний; для роботи треба зареєструватися на платформі).
- Наявність доступу до Інтернету і комп'ютера з камерою та мікрофоном у кожного/-ої учасника/-ці.
- Присутність на всіх фасилітованих зустрічах з тренерами/тренерками (нагадуємо, що маємо зустрітися 7 разів).
- Виконання домашніх завдань між онлайн-зустрічами.
- Мотивованість до змін у своїй педагогічній практиці.
Як зареєструватися?
Заповніть анкету до 21 вересня 2023 року до 23:59. В анкеті ви можете обрати зручний для вас день та час навчання.
Кількість місць на участь у курсі обмежена. Учасники/учасниці, які будуть запрошені на курс, отримають повідомлення до 26 вересня 2023 року. Технічні деталі будуть повідомлені учасникам/учасницям додатково.
Що отримають учасники/учасниці після успішного завершення курсу?
- сертифікат про 30 годин підвищення кваліфікації (1 кредит ЄКТС) за умови проходження від 81% до 100% курсу (виконання завдань і присутність на онлайн-зустрічах);
- сертифікат про 20 годин підвищення кваліфікації (0,7 кредиту ЄКТС) за умови проходження від 65% до 80% курсу (виконання завдань і присутність на онлайн-зустрічах);
- сертифікат про 12 годин підвищення кваліфікації (0,4 кредиту ЄКТС) за умови проходження від 50% до 64% курсу (виконання завдань і присутність на онлайн-зустрічах).
Сертифікат про успішне завершення навчання відповідає вимогам Постанови КМУ №800 від 21.08.2019. Навчання й отримання сертифіката безкоштовне для всіх учасниць та учасників.
Аби зробити дистанційне навчання ефективним та цікавим і для ваших учнів, і для вас самих, а ще й реалізувати принципи та цінності НУШ, запрошуємо навчатися з нами!