м. Калуш
Я в програмі «Демократична школа», бо прагну бачити світ демократозорим, бо живу не за «поняттями», а за законами ЛЮДИНОЛЮБСТВА, й цьому навчаю і навчаюся з тими, хто поруч.
На щодень я працюю вчителем української мови і літератури в Калуській гімназії ім. Дмитра Бахматюка Калуської міської ради Івано-Франківської області з 2002 року, до того – у загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів Калуської райдержадміністрації селища Войнилів, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, лауреат педагогічних премій імені Костянтини Малицької та Мирослава Стельмаховича, фіналіст Всеукраїнського етапу конкурсу «Учитель року – 2005». Міський координатор освітнього геймифікованого проекту «Відкривай Україну», тренер «SPARE Enrergy Hub» і Всеукраїнської програми для демократичного громадянства «Демократична школа», координатор української групи-учасниці Мистецького фестивалю “Від Одра до Одра” під егідою ЮНЕСКО Основної школи Леона Штукеля, м. Марібор Республіки Словенія та Дитячого мистецького фестивалю Основної школи Вука Караджича, м. Крушевац, Республіка Сербія; маю досвід роботи у всеукраїнських комісіях та створення авторських проектів і програм (Міжнародний конкурс «Мій рідний край»; Британська Рада в Україні; Польсько-німецька співпраця молоді; Міжнародна літня школа «Орлиний дух Карпат: англомовний скринінг»). Із лютого 2017 року – в робочій групі МОН України з оновлення навчальної програми з української літератури для 5–9 класів); готую дітей не лише до ЗНО, а для життя.
Мої зацікавлення: історія повсякдення рідного краю, патронування проектної та науково-пошукової учнівської діяльності; захоплююся театральним, хореографічним мистецтвами.
Зі шкільними командами я найохочіше працюю з тематики прав людини/прав дитини, Хартії з ОДГ/ОПЛ, основних понять демократичної школи, учнівського самоврядування; із тематикою, яка залежить від конкретних потреб конкретної школи й цікава учасникам Програми.
Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: коли обурливі на початку роботи колеги під кінець візиту мимоволі запалюються й не перестають горіти навіть по закінченні програми; робота з інструментом оцінки: вступна – самоідентифікація школи, фінальна оцінка; коли про враження від участі в програмі захоплено оповідають учні, батьки, учителі, представники громадськості.