Я в Програмі «Демократична школа», бо вважаю, що реалії сьогодення диктують нам, українцям, нові виклики, пов’язані зі становленням справді демократичного суспільства, здатного інтегруватися з європейськими цінностями. Це непросто, оскільки тривалий час демократія була більше популістським гаслом, ніж основою існування України. Тому настільки важливо, щоб саме підростаюче покоління, яке тримає в своїх руках майбутнє держави, усвідомлювало повною мірою важливість засад демократичного розвитку. Реформи, започатковані в освіті, покликані сформувати справжнього громадянина, здатного до самореалізації через прояви активної життєвої позиції, вміння брати особисту відповідальність, виявляти емпатію й толерантність. І хоч до кінцевої мети ще дуже багато кроків, однак Програма «Демократична школа» є каталізатором процесу трансформації суспільства. Впевнена – у нас все вийде!
На щодень я працюю вчителем історії та громадянської освіти спеціалізованої загальноосвітньої школи №27 ім. Дмитра Іваха м. Хмельницького. А оскільки переконана, що навчають не слова, а дії, тому намагаюсь завжди проявляти власну активну громадянську позицію.
Мої зацікавлення: саморозвиток і все, що його спрямовує – психологія, спілкування, книги та багато іншого.
Зі шкільними командами я найохочіше працюю (з/над темами / тематикою / напрямками - які вам найближче до душі): учнівське врядування, інтеграція ОДГ/ОПЛ в освітній процес, участь кожного.
Мій улюблений момент з досвіду роботи в Програмі: коли ті учасники освітнього процесу, які вважали, що від них мало що залежить, усвідомлюють свою причетність до процесу реформування в школі.